Fitness tréner na FOTO podstúpil radikálnu premenu tela: Odkaz pre všetkých, ktorí chudnú!

16.02.2019

Po polroku bol o 25 kilogramov ťažší. Fitness tréner z Kežmarku sa podujal na zaujímavý experiment – dobrovoľne pribral, aby zistil, ako sa cítia obézni ľudia a ako dlho telu trvá, kým sa vráti do východiskového stavu.

„Hanbil som sa sám za seba. Mal som problém vojsť do spoločnosti a byť oblečený tak, ako kedysi,“ spomína v reportáži TV Markíza na obdobie spred niekoľkých mesiacov fitness tréner Matúš z Kežmarku. Mladý športovec dobrovoľne pribral z pôvodných 80 kilogramov na 105. Dôvodom bol jeho osobný experiment. Zaujímalo ho, s čím všetkým človek bojuje počas premeny svojho tela a za aký dlhý čas je možné vyšportovať sa.

Čítajte viac: Podobá sa celulitíde, je však oveľa horšie: Ochorenie na FOTO je veľkým postrachom žien

Do jedálnička zaradil všetky „zakázané“ jedlá z fast foodu vrátane sladených nápojov. Po polroku mal už kvôli veľkému bruchu problém zaviazať si šnúrky na topánkach. „Nechcel som sa ísť von prejsť, lebo sa mi o seba šúchali stehná, až sa mi spálila koža,“ opisuje.

Chudol osem mesiacov

„Veľakrát vás mozog presviedča, aby ste oddychovali, aby ste spali, aby ste nedvíhali všetky tie kilá zo sedačky,“ približuje pocity, ktoré mal počas chudnutia na pôvodnú váhu. Dlhých osem mesiacov bojoval proti vlastnému telu, kým mohol opäť hrdo vystaviť na obdiv svoje svaly.

Ľuďom, ktorí chcú schudnúť alebo si vyformovať postavu, odporúča, aby boli vo svojom snažení hlavne vytrvalí. Okrem pravidelného pohybu by podľa Matúša mala byť samozrejmosťou aj zdravšia strava a menšie porcie na večeru. Úspech totiž neprichádza hneď, ale za odmenu.

 

Fotogaléria


Tagy:
chudnutie obezita nadváha fitness tréner

16.02.2019  |  Foto: reprofoto TV Markíza  |  Zdroj: zh

Ďalšie články

Feminity.sk

PlniElanu.sk

Diskusia