Mariah CAREY šokuje svojím TELOM po 50-tke: Diva ODTAJNILA svoj jedálniček a životný štýl!

Zdroj: profimedia.sk
2023-07-20 13:00:00

Miluje svoje telo a nebojí sa ho ukazovať! Slávna speváčka Mariah Carey, ktorá v marci sfúkla už 54 sviečok, sa netají spokojnosťou so svojím telom. Nakoniec, možno to spoznať na tesných šatách s veľkými výstrihmi, ktorým je stále verná.

Speváčka je zástankyňou toho, že krásna žena nemusí mať najmenšiu veľkosť! Sama sa pýši pevnou postavou, ktorú by jej nejedna rovesníčka mohla závidieť. Mariah sa len usmieva a tvrdí, že je to o stravovaní, životnom štýle a pozitívnom myslení. 

Vďaka zdravému jedálničku sa hviezda cíti nabitá energiou. V roku 2016 povedala portálu E! News, že miluje nórskeho lososa a kapary. Taktiež dodržiava prísne proteínové diéty, aby schudla na špeciálne udalosti, kde bude na očiach miliónov ľudí a fotografov. 

Pozrite sa, aké má hviezda stravovacie návyky a cvičebnú rutinu podľa eatthis.com

Vyberá si zdravé maškrty

Kedysi siahala po nezdravom jedle, teraz sa obracia na zdravšie možnosti občerstvenia.

"Prestala s maškrtením nezdravých jedál a sladkých pochúťok," povedal zdroj pre Hollywood Life.

Namiesto toho si dá ovocie ako mango a čučoriedky, aby si udržala energetickú hladinu zdravším spôsobom. Obzvlášť spomínané bobule prispievajú k dlhovekosti, keďže majú vlastnosti, ktoré oddiaľujú starnutie. 

Jedáva bio

Carey má tendenciu nakupovať hlavne v uličkách v obchodoch s organickými potravinami.

„Jedáva veľa organickej zeleniny, mäsa a rýb,“ povedal zdroj pre Hollywood Life.

Výber organických celozrnných potravín pomohol hviezde vzdialiť sa od spracovaných. Navyše, medzi výhody organických produktov patrí nižšie vystavenie pesticídom, väčšie množstvo živín a dokonca sviežejšia chuť.

Kontroluje si porcie

Popová hviezda si dáva veľký pozor na to, aby sa neprejedla.

"Jedáva oveľa pomalšie a uvedomuje si, kedy sa cíti plná a kedy prestať jesť," povedal zdroj pre Hollywood Life.

Kontrola porcií je jedným z najlepších stravovacích návykov na rýchle chudnutie.

Odmieta spracovaný cukor

V roku 2018 Carey vylúčila spracovaný cukor zo svojej stravy a odvtedy sa ho (z väčšej časti) drží. Life & Style uvádza, že jej neresťou bývali vždy sladké jedlá.

"Miluje malé kúsky čokolády, čokoládové dezerty alebo staré dobré cukríky."

Teraz sa aj pri zvláštnych príležitostiach obmedzí len na malé sústo dezertu. Podľa Hollywood Life však popová hviezda v noci stále popíja pohár vína.

Neváži sa

Hoci vie byť prísna v tom, čo si dať na tanier, nie je posadnutá vážením. Pravidlo bez váhy podporuje duševné zdravie hviezdy počas diéty.

"Nikdy som sa nevážila," povedala pre US Weekly prostredníctvom Life & Style, "Som dievča s veľkými kosťami, som vysoká, takže vždy vážim viac."

Dáva prednosť aeróbnym cvičeniam

Podľa Marie Claire je speváčka aktívna pri aeróbnom cvičení. Prekvapivé miesto, kde sa odohrávajú cvičenia? Bazén! Zdroj pre Hollywood Life povedal, že Carey miluje plávanie a vodný aerobik. Cvičenie vo vode je známe ako skvelá pohybová aktivita pre ľudí nad 60 rokov, pretože udržiava tlak na kĺby, čo vám umožňuje zacvičiť si bez bolestí. 

Fotogaléria


Tagy:
zdravie prevencia speváčka Mariah Carey

2023-07-20 13:00:00  |  Foto: profimedia.sk  |  Autor: © Zoznam/Janka

Ďalšie články

Feminity.sk

PlniElanu.sk

Gurman.sk

Špuntík

Diskusia