Odstráni ťažké kovy z tela už do 42 dní: Ohromné účinky tejto rastliny vás dostanú do kolien!

04.10.2018

Príroda nám dáva viac ako si mnohí myslia! Vďaka nej môžeme zabezpečiť telu všetko, čo potrebuje. Rastliny sa postarajú o bezproblémový chod organizmu vďaka ich obsahu výživných látok. Obzvlášť jedna vás zbaví toxických látok, uložených v telesných orgánoch!

Preč so škodlivými látkami

Je jednou z najúčinnejších prostriedkov, ktoré detoxikujú telo od ťažkých kovov a iných toxických nečistôt. Reč je o bylinke koriander, ktorá je veľmi efektívna pri extrakcii ortuti z telesných orgánov.

Čítajte tiež: Najčastejšie chyby pri konzumácii ovocia: Ako sa má správne jesť?

Pri konzumácii potravín môžeme prijímať aj ťažké kovy vrátane ortute, olova, kadmiunu a arzénu. Všetky tieto toxické prvky sa nachádzajú v niektorých potravinách bez toho, že by sme o tom vedeli. Arzén napr. nájdeme v niektorých ryžových výrobkoch, kadmium v nedostatočne umytej zelenine a ortuť v tuniaku. Lekárski odborníci pritom upozorňujú, že ťažké kovy sa spájajú s vážnymi zdravotnými problémami ako je rakovina, ochorenia obličiek, ochorenia pľúc a slabé kosti.

Koriander je zdravou bylinkou, ktorá obsahuje množstvo výživných látok a minerálov ako napr. draslík, vápnik, mangán, železo a horčík. Taktiež v ňom nájdete vitamín A a K. Vyniká antiseptickými, protiplesňovými a protizápalovými vlastnosťami. Prispieva k zníženiu infekcií a zápalov.

Lístky koriandru predstavujú jeden z najlepších, najlacnejších a najúčinnejších liekov, ktorý môžete užívať na dennej báze. Čerstvý koriander môžete pridať do vášho denného smoothie ale i do bežných jedál.

Recept na liečivý nápoj

Potrebujete:

  • 1/2 šálky nakrájaných čerstvých organických lístkov koriandra
  • 1/2 šálky organického jablkového džúsu
  • 1/2 šálky vody
  • 1 čajová lyžička prášku listovej zeleniny (alebo akýkoľvek iný zelený prášok)

Postup:

Dajte všetky ingrediencie do mixéra, rozmixujte a užívajte si liečivý nápoj "nadupaný" zdraviu prospešnými látkami!

Fotogaléria

04.10.2018  |  Foto: Gettyimages.com  |  Zdroj: Janka

Ďalšie články

Diskusia