Vypite tento nápoj pred ôsmou hodinou ráno: Zlikviduje tuk v najproblematickejšej časti tela!

18.09.2018

Nevidíme ho a zaťažuje orgány! Brušný tuk nie je len estetický problém, ale taktiež môže vyvolať rôzne ochorenia a zdravotné problémy. Je mimoriadne nebezpečný! Ako s ním zatočiť?

Nevidno ho a zaťažuje orgány

Brušný, inak povedané viscelárny tuk, je na rozdiel od podkožného neviditeľný. Aj štíhli ľudia môžu mať orgány v tele obalené týmto tukom. Ukladá sa vo vnútri brušnej dutiny na životne dôležitých orgánoch, vrátane srdca.

Čítajte tiež: Preč s hlienami na prieduškách: Vyrobte si sirup, ktorý vás zbaví kašľa v krátkom čase!

Aj keď určitá miera viscelárneho tuku neublíži a je zdravá, vo väčšom množstve môže spôsobiť problémy. Zaťažuje orgány a je metabolicky aktívny, teda produkuje najškodlivejšie krvné tuky, čoho výsledkom môžu byť upchaté cievy, vysoký krvný tlak, cukrovka či infarkt.

Ak máte obvod brucha (meria sa na páse v polovici medzi spodným okrajom dolného rebra a horným okrajom panvovej kosti) vo veľkosti 80-88 centimetrov a ste žena, je veľké riziko, že vám v bruchu šarapatí brušný tuk. U mužov je kritickou hranicou 94 až 102 centimetrov. V tomto prípade treba zmeniť životný štýl a pustiť sa do boja s brušným tukom!

Zdravá strava a pohyb sú zaručeným spôsobom, ako sa ho zbaviť. Nečakajte však výsledky zo dňa na deň. Bude to dlhá cesta, no výsledky potom budú stáť za to. Cestu za zdravím si môžete skrátiť jednoduchým prírodným liekom, ktorý podporí odstránenie tuku a zároveň nadopuje vaše telo dostatkom výživných látok.

Ako si pripraviť nápoj?

Zloženie:

  • 100 gramov sliviek na liter vody

Naložte večer kúsky ovocia do hrnčeka s vodou a ráno zmes skonzumujte aj s namočenými slivkami!

Vychutnajte si ho vždy každé ráno, najlepšie ešte pred ôsmou hodinou na lačný žalúdok. Ráno by ste mali vypiť jeden pohár nápoja.

Slivky sú bohaté na vlákninu, takže výrazne zlepšia trávenie. Taktiež obsahujú antioxidanty, ktoré pomôžu v boji proti voľným radikálom v tele.

Podľa posledných štúdií môžu slivky znížiť riziko vzniku rakoviny a taktiež sú vhodnou prevenciou cukrovky. Podporujú chudnutie a taktiež sa postarajú o likvidáciu brušného tuku.

Fotogaléria


Tagy:
nápoj recept brušný tuk

18.09.2018  |  Foto: Gettyimages.com  |  Zdroj: Janka

Ďalšie články

Diskusia